ליגה ספרדית מחזור - 32
- אתלטיק בילבאו
- -
- גרנאדה
ליגה איטלקית מחזור - 33
- גנואה
- -
- לאציו
- קליארי
- -
- יובנטוס
ליגה גרמנית מחזור - 30
- איינטרכט פרנקפורט
- -
- אוגסבורג
ליגה צרפתית מחזור - 30
- ניס
- -
- לוריין
ליגת ווינר סל מחזור - 25
- הפועל עפולה
- -
- הפועל ת"א
ליגה לאומית מחזור - 31
- בני יהודה
- -
- הפועל נוף הגליל
- עירוני ק"ש
- -
- הפועל א.א. פאחם
- עירוני טבריה
- -
- הפועל ניר רמה"ש
- מכבי יפו
- -
- מכבי הרצליה
- הפועל עכו
- -
- סקציה נס ציונה
- מ.ס כפר קאסם
- -
- הפועל עפולה
- הפועל ראשל"צ
- -
- הפועל כפ"ס
- הפועל ר"ג
- -
- איחוד בני שפרעם
יורוליג פליי-אין
- באסקוניה
- -
- וירטוס בולוניה
ליגה אוסטרית מחזור - 27
- שטורם גראץ
- -
- ראפיד וינה
ליגה פורטוגלית מחזור - 30
- ריו אבה
- -
- ארוקה
ליגה טורקית מחזור - 33
- בשיקטאש
- -
- אנקרגוצ'ו
ליגה א' מחזור - 28
- א.ס. אשדוד
- -
- הפועל בקעת הירדן
- הפועל הרצליה
- -
- שמשון תל אביב
- מ.ס. דימונה
- -
- בית"ר נורדיה ירושלים
- הפועל מרמורק
- -
- הפועל לוד
- שמשון כפר קאסם
- -
- מ.כ. ירמיהו חולון
- מכבי קרית מלאכי
- -
- מכבי יבנה
- הפועל כפר שלם
- -
- עירוני מודיעין
- מכבי שעריים
- -
- מכבי עירוני אשדוד
- מ.ס. צעירי כפר קנא
- -
- הפועל רעננה
- הפועל ב.א.גרבייה
- -
- מ.ס. טירה
- מ.ס. קרית ים
- -
- מכבי אתא ביאליק
- עירוני נשר
- -
- הפועל כפר-קנא
- מכבי נוג'ידאת
- -
- מכבי אחי נצרת
- מ.ס. צעירי טייבה
- -
- צעירי אום אל פאחם
- הפועל מגדל-העמק
- -
- הפועל בועיינה
- הפועל כאוכב
- -
- הפועל בני זלפה
ליגה סעודית מחזור - 28
- אל נאסר
- -
- אל פייחה
- אל ריאד
- -
- אל טאיי
- אל אהלי
- -
- אל הילאל
ליגה פולנית מחזור - 29
- קורונה קיילצה
- -
- רדומיאק ראדום
- רקוב צ'נסטוחובה
- -
- גורניק ז'בז'ה
ליגה רוסית מחזור - 25
- קרסנודאר
- -
- פאקל
ספרד ליגה שניה מחזור - 36
- טנריפה
- -
- לגאנס
גרמניה ליגה שניה מחזור - 30
- אלברסברג
- -
- שאלקה
- נירנברג
- -
- פאדרבורן
ליגה איטלקית שניה מחזור - 34
- פאלרמו
- -
- פארמה
- רג'יאנה
- -
- קוסנצה
ליגה ב' מחזור - 21
- הפועל טירת הכרמל
- -
- הפועל בני פרדיס
- מ.כ. ירושלים
- -
- בית"ר יבנה
- הפועל עראבה
- -
- מכבי בני אבו סנאן
- הפועל כרמיאל
- -
- בית"ר נהריה
- צעירי טמרה
- -
- אהלי טמרה
- מכבי אחווה פרדיס
- -
- הפועל קלנסואה
- בית"ר חיפה
- -
- הפועל יפיע
- בני מוסמוס
- -
- הפועל גלבוע
- מכבי אחי איכסל
- -
- מ.ס. טירת הכרמל
- איחוד בני בקה
- -
- בני כפר קרע
- הפועל בני ערערה
- -
- בני קלנסואה
- מכבי נווה שאנן
- -
- הפועל בית שאן
- הפועל קרית אונו
- -
- הפועל הוד השרון
- אינטר עלייה ת"א
- -
- ספורטינג ת"א
- עירוני בית דגן
- -
- בית"ר פ"ת
- המכתש גבעתיים
- -
- מכבי עמישב פ"ת
- מ.כ. צעירי טירה
- -
- הפועל אזור
- הכח עמידר ר"ג
- -
- בית"ר ת"א
- בני אשדוד
- -
- הפועל גדרה
- מכבי רמלה
- -
- מ.ס. רמלה
- מכבי נתיבות
- -
- הפועל ירוחם
- מ.כ. שדרות
- -
- בית"ר קרית גת
- מ.ס. שיכון המזרח
- -
- מכבי קרית גת
ליגה ארצית לנוער צפון מחזור - 24
- מ.ס. פרדס חנה
- -
- הפועל כאוכב
ליגה ארצית לנוער דרום מחזור - 24
- הפועל עליה כפ"ס
- -
- מ.כ. אריאל
- צעירי רהט
- -
- מכבי עמישב פ"ת
ליגה לאומית לנוער דרום מחזור - 24
- מכבי יבנה
- -
- גדנ"ע ת"א יהודה
ליגת נוער מרכז מחזור - 26
- בית"ר ר"ג
- -
- מ.ס. רמלה
- א.ס. רמת אליהו
- -
- מכבי שעריים
- אליצור יפו ת"א
- -
- מ.ס. הפועל לוד
- הפועל נחלת יהודה ראשל"צ
- -
- מ.ס. בני יפו
ליגת נוער צפון מחזור - 21
- צעירי סכנין
- -
- הפועל בני בענה
- הפועל נחף
- -
- אחווה כפר מנדא
ליגת נערים א' ארצית צפון מחזור - 25
- מכבי צור שלום
- -
- הפועל כרמיאל
ליגת נערים א' שפלה מחזור - 24
- מכבי נתיבות
- -
- בית"ר גן יבנה
ליגת נערים א' צפון מחזור - 24
- מכבי נהריה
- -
- צעירי טמרה
- איחוד בני שפרעם
- -
- מכבי קרית אתא
- מ.כ. קרית חיים
- -
- מ.ס. קרית ים
- מכבי נווה שאנן
- -
- מכבי עוספיא
ליגת נערים ב' על מחזור - 27
- עירוני ק"ש
- -
- בית"ר טוברוק
ליגת נערים ב' ארצית צפון מחזור - 25
- הפועל קרית ים
- -
- הפועל עכו
ליגת נערים ב' ארצית דרום מחזור - 25
- א.ס. אשדוד
- -
- איחוד דרום השרון
- גדנע ת"א
- -
- הפועל רעננה
ליגת נערים ב' ארצית דרום מחזור - 24
- מכבי קרית גת
- -
- בית"ר ירושלים
ליגת נערים ב' דן מחזור - 25
- מ.ס. שיכון המזרח
- -
- הפועל גדרה
- מכבי שעריים
- -
- הפועל מרמורק
ליגת נערים ב' שפלה מחזור - 26
- מכבי נתיבות
- -
- מ.כ. מועצה אזורית יואב
ליגת נערים ב' צפון מחזור - 21
- מרכז קהילתי קצרין
- -
- הפועל בני בענה
- הפועל מרום הגליל
- -
- הפועל עראבה
ליגת נערים ב' מפרץ מחזור - 24
- אחי עכו
- -
- מכבי נווה שאנן
נערים ב' יזרעאל מחזור - 24
- בני ג'סר אל זרקה
- -
- מ.ס. פרדס חנה
נערים ג' דרג 1 מחזור - 19
- בני יהודה
- -
- מכבי צור שלום
- מ.כ. גני תקווה
- -
- עירוני נשר
- הפועל ירושלים
- -
- בית"ר ירושלים
- מכבי ב"ש
- -
- ירמיהו חולון
- הפועל הרצליה
- -
- מ.ס. אשדוד
נערים ג' דרג 2 צפון מחזור - 19
- מכבי נהריה
- -
- הפועל חדרה מערב
- מכבי עתלית
- -
- הפועל עכו
- הפועל בית שאן
- -
- הפועל מעגן מיכאל
נערים ג' דרג 2 דרום מחזור - 19
- מכבי אשקלון
- -
- א.ס. רמת אליהו
- הכח עמידר ר"ג
- -
- מכבי קרית גת
- בית"ר גן יבנה
- -
- מכבי שוהם
- מכבי יבנה
- -
- עירוני מודיעין 2
- הפועל בני אשדוד
- -
- מכבי הרצליה
ליגת נערים ג' מרכז מחזור - 19
- בית"ר פ"ת
- -
- בני יהוד
- הפועל חבל מודיעין
- -
- שיכון ותיקים ר"ג
- הפועל נחלת יהודה ראשל"צ 2
- -
- עירוני בית שמש
- צפרירים חולון
- -
- מ.ס. שיכון המזרח
ליגת נערים ג' שרון מחזור - 19
- איחוד דרום השרון
- -
- בני כפר קרע
- צעירי אום אל פאחם
- -
- הפועל בית אלעזר
- הפועל הרצליה מערב
- -
- מכבי כפר יונה
- מ.ס. קדימה
- -
- מ.ס. טירה
- מ.ס. עמק חפר
- -
- בית"ר כפ"ס
נערים ג' דרום מחזור - 19
- מ.ס. ב"ש 3
- -
- מכבי קרית מלאכי
- עוצמה ב"ש
- -
- מכבי ב"ש 2
נערים ג' צפון מחזור - 19
- הפועל דיר חנא
- -
- מ.ס. בית ג'אן
נערים ג' מפרץ מחזור - 18
- הפועל יוקנעם
- -
- מ.כ. קריית חיים
ליגת נערים ג' יזרעאל מחזור - 19
- בני דבוריה
- -
- צעירי עילוט
ילדים א' דרג 1 מחזור - 19
- הפועל הוד השרון
- -
- הפועל ק"ש
- הפועל ר"ג
- -
- מ.ס. ב"ש
- הפועל רעננה
- -
- מכבי קרית גת
- הפועל חדרה
- -
- מכבי עמישב פ"ת
ילדים א' דרג 2 צפון מחזור - 19
- מכבי צור שלום
- -
- איחוד צעירי איכסל
- מכבי ברקאי
- -
- מ.כ. גליל גולן
- הפועל אום אל פאחם
- -
- הפועל בית שאן
- הפועל בני בענה
- -
- הפועל חיפה 2
- הפועל נוף הגליל
- -
- הפועל כרמיאל
ילדים א' דרג 2 דרום מחזור - 19
- מכבי עירוני אשדוד
- -
- מכבי אשקלון
- מכבי רחובות
- -
- מכבי שוהם
- מכבי קרית גת 2
- -
- הפועל לב השרון
- עירוני מודיעין 2
- -
- מכבי בת ים
- הפועל מחנה יהודה
- -
- כפ"ס מזרח
ילדים א' מרכז מחזור - 19
- הפועל כפר שלם
- -
- בית"ר מעלה אדומים
- הפועל אזור
- -
- מכבי בת ים 2
- שמשון ת"א 2
- -
- עירוני בית שמש
- בית"ר ר"ג דרום
- -
- עירוני ראש העין
ילדים א' מרכז 1 מחזור - 19
- הפועל גדרה
- -
- הפועל בני אשדוד
- מכבי שעריים
- -
- הפועל מצליח
- הפועל מבשרת ציון
- -
- בית"ר גדרה
- בית"ר ירושלים צפון
- -
- הפועל לוד
ילדים א' שפלה מחזור - 19
- מ.ס. דימונה
- -
- מכבי קרית מלאכי
- מכבי אשקלון צפון
- -
- מ.א. חוף אשקלון
- בית"ר קרית גת
- -
- מ.כ. ערד
ילדים א' שרון מחזור - 19
- הפועל הרצליה מערב
- -
- מ.ס. עמק חפר
- הפועל בית אלעזר
- -
- הפועל כפ"ס מערב
- הפועל אורנית
- -
- עירוני אריאל
ילדים א' צפון מחזור - 19
- הפועל מרום הגליל
- -
- הפועל צפת
- צעירי שעב
- -
- הפועל בני בענה
- סקציה מעלות תרשיחא
- -
- הפועל כרמיאל 2
- בני ממבע
- -
- אחווה כפר מנדא
ילדים א' מפרץ מחזור - 19
- מ.ס. ג'דיידה
- -
- הפועל יוקנעם
ילדים א' יזרעאל מחזור - 19
- מכבי בני טורעאן
- -
- בני יפיע