לוח תוצאות

ללוח המלא »

ליגה ספרדית מחזור - 35

  • אוסאסונה
  • -
  • לה קורוניה
  • 13:00
  • בטיס
  • -
  • אלאבס
  • 17:15
  • אייבר
  • -
  • לגאנס
  • 19:30
  • סלטה ויגו
  • -
  • אתלטיק בילבאו
  • 21:45

ליגה אנגלית מחזור - 35

  • מנצ`סטר יונייטד
  • -
  • סוונסי
  • 14:00
  • אברטון
  • -
  • צ`לסי
  • 16:05
  • מידלסברו
  • -
  • מנצ`סטר סיטי
  • 16:05
  • טוטנהאם
  • -
  • ארסנל
  • 18:30

ליגה גרמנית מחזור - 31

  • אוגסבורג
  • -
  • המבורג
  • 16:30
  • הופנהיים
  • -
  • איינטרכט פרנקפורט
  • 18:30

ליגה איטלקית מחזור - 34

  • רומא
  • -
  • לאציו
  • 13:30
  • בולוניה
  • -
  • אודינזה
  • 16:00
  • קליארי
  • -
  • פסקארה
  • 16:00
  • קרוטונה
  • -
  • מילאן
  • 16:00
  • אמפולי
  • -
  • ססואולו
  • 16:00
  • גנואה
  • -
  • קייבו
  • 16:00
  • פאלרמו
  • -
  • פיורנטינה
  • 16:00
  • אינטר
  • -
  • נאפולי
  • 21:45

ליגה צרפתית מחזור - 35

  • קון
  • -
  • מארסיי
  • 16:00
  • דיז'ון
  • -
  • בורדו
  • 18:00
  • ניס
  • -
  • פאריס סן-ז`רמן
  • 22:00

כדורגל גמר גביע הולנדי

  • אלקמאר
  • -
  • ויטסה ארנהיים
  • 19:00

ליגה רוסית מחזור - 26

  • דינמו אופה
  • -
  • ארסנל טולה
  • 14:30
  • צסק"א מוסקבה
  • -
  • ספרטק מוסקבה
  • 17:00
  • רוסטוב
  • -
  • אמקאר פרם
  • 19:30

ליגה שוייצרית מחזור - 30

  • סט. גאלן
  • -
  • יאנג בויז
  • 14:45
  • ת'ון
  • -
  • סיון
  • 14:45
  • גראסהופרס
  • -
  • לוגאנו
  • 17:00

ליגה בלגית מחזור - 36

  • גנט
  • -
  • אנדרלכט
  • 15:30
  • אוסטנד
  • -
  • שרלרואה
  • 19:00
  • מוסקרון
  • -
  • רסלר
  • 21:00

ליגה טורקית מחזור - 29

  • קסימפשה
  • -
  • אקהיסאר
  • 13:00
  • פנרבחצ'ה
  • -
  • ריזספור
  • 16:00
  • בסקשהיר
  • -
  • בשיקטאש
  • 19:00
  • אדאנאספור
  • -
  • אנטליהספור
  • 19:00

ליגה קפריסאית מחזור - 33

  • א.א.ק. לרנקה
  • -
  • אפולון לימסול
  • 16:00
  • א.א.ל לימסול
  • -
  • אפואל ניקוסיה
  • 18:00
  • נאה סאלאמיס
  • -
  • אתניקוס אכנאס
  • 19:00

ליגה יוונית מחזור - 30

  • אסטרס טריפוליס
  • -
  • היראקליס
  • 19:00
  • אטרומיטוס
  • -
  • פלאטניאס
  • 19:00
  • פנאתינייקוס
  • -
  • לאריסה
  • 19:00
  • פאנטוליקוס
  • -
  • אולימפיאקוס
  • 19:00
  • פאניוניוס
  • -
  • לבאדיאקוס
  • 19:00
  • פאוק סלוניקי
  • -
  • קרקיירה
  • 19:00
  • פאס ג`יאנינה
  • -
  • א.א.ק. אתונה
  • 19:00
  • קסאנטי
  • -
  • ורויה
  • 19:00

ליגה פורטוגלית מחזור - 31

  • ארוקה
  • -
  • מורירנסה
  • 18:00
  • פיירנסה
  • -
  • מאריטימו
  • 18:00
  • בראגה
  • -
  • ספורטינג ליסבון
  • 20:00
  • בלננשש
  • -
  • פאסוס פריירה
  • 22:15

ליגה אוסטרית מחזור - 31

  • אדמירה ווקר
  • -
  • ראפיד וינה
  • 17:30

ליגה פולנית מחזור - 31

  • יגילוניה ביאלישטוק
  • -
  • פוגון סזצין
  • 16:30
  • לגיה ורשה
  • -
  • ויסלה קראקוב
  • 19:00

כדורגל אוקראינה

  • אולימפיק דונייצק
  • -
  • זוריה
  • 14:00
  • שחטאר דונייצק
  • -
  • אולקסנדריה
  • 17:00
  • צ'רנומורץ אודסה
  • -
  • דינמו קייב
  • 19:30

כדורגל דנמרק

  • ויבורג
  • -
  • אלבורג
  • 14:00
  • פ.צ. קופנהגן
  • -
  • לינגבי
  • 17:00

כדורגל סלובניה

  • אלומיני
  • -
  • רדומלייה
  • 16:00
  • צלייה
  • -
  • לוקה קופר
  • 17:55

כדורגל נורבגיה

  • אלסונד
  • -
  • טרומסו
  • 19:00
  • כריסטיאנסונד
  • -
  • סטרומסגודסט
  • 19:00
  • סוגנדל
  • -
  • לילסטרום
  • 19:00
  • סטאבק
  • -
  • הוגסונד
  • 19:00
  • סנדפיורד
  • -
  • מולדה
  • 19:00
  • אודס
  • -
  • ולרנגה
  • 21:00

כדורגל פינלנד

  • מארייהמן
  • -
  • וי.פי.אס
  • 16:00

כדורגל קרואטיה

  • איסטרה
  • -
  • היידוק ספליט
  • 16:00
  • נ.ק. ספליט
  • -
  • סלאבן בלופו
  • 20:00

כדורגל צ'כיה

  • טפליצה
  • -
  • סלובצקו
  • 18:00
  • קרבינה
  • -
  • הראדץ קרלובה
  • 18:00
  • סלביה פראג
  • -
  • יאבלונץ
  • 18:30

כדורגל רומניה

  • פאנדורי
  • -
  • וולונטרי
  • 18:00
  • צ'.פ.ר. קלוז'
  • -
  • אוניברסיטטה קראיובה
  • 20:30

כדורגל שבדיה

  • סולנה
  • -
  • סנדסבאל
  • 16:00

ליגה איטלקית שניה מחזור - 39

  • נובארה
  • -
  • ברשיה
  • 18:30

ספרד ליגה שניה מחזור - 36

  • אלקורקון
  • -
  • קאדיז
  • 13:00
  • לוגו
  • -
  • ג`ירונה
  • 17:00
  • קורדובה
  • -
  • מיראנדס
  • 19:00
  • סביליה ב'
  • -
  • מיורקה
  • 21:00

גרמניה ליגה שניה מחזור - 31

  • האנובר 96
  • -
  • פורטונה דיסלדורף
  • 14:00
  • מינכן 1860
  • -
  • איינטרכט בראונשווייג
  • 14:30
  • אוהה
  • -
  • וורצבורגר קיקרס
  • 14:30

ליגה טורקית סל מחזור - 28

  • דרושפאקה
  • -
  • גלאטסראיי
  • 16:00
  • אנדולו אפס
  • -
  • פנרבחצ`ה
  • 18:00

ליגה איטלקית סל מחזור - 29

  • אבלינו
  • -
  • קאזרטה
  • 19:15
  • ברשיה
  • -
  • טורינו
  • 19:15
  • אנל ברינדיסי
  • -
  • אורלנדינה
  • 19:15
  • קאנטו
  • -
  • טרנטו
  • 19:15
  • ס. פזארו
  • -
  • ארמני מילאנו
  • 19:15
  • רג`יו אמיליה
  • -
  • פיסטויה באסקט
  • 19:15
  • וארזה
  • -
  • ואנולי קרמונה
  • 19:15

ליגה ספרדית סל מחזור - 31

  • פואנלבראדה
  • -
  • גראן קנאריה
  • 13:30
  • בילבאו באסקט
  • -
  • אנדורה
  • 13:30
  • מורסיה
  • -
  • סראגוסה באסקט
  • 13:30
  • באסקוניה
  • -
  • חובנטוד בדאלונה
  • 13:30
  • ריאל מדריד
  • -
  • אסטודיאנטס
  • 19:30

ליגה פורטוגלית מחזור - 31

  • צ'אבס
  • -
  • פורטו
  • טרם החל

ליגה סינית מחזור - 7

  • צ`ונגצ`ינג ליפאן
  • -
  • שנגחאי סיפג
  • טרם החל