ליגת העל - מחזור 20

  • מכבי נתניה
  • -
  • הפועל חדרה
  • 19:00
  • בית"ר ירושלים
  • -
  • סקציה נס ציונה
  • 20:15

ליגת ווינר סל - מחזור 17

  • מכבי חיפה
  • -
  • הפועל ירושלים
  • 18:35
  • מכבי תל אביב
  • -
  • הפועל ת"א
  • 21:05

ליגה איטלקית - מחזור 21

  • סמפדוריה
  • -
  • ססואולו
  • 16:00

ליגה ספרדית - מחזור 21

  • אתלטיקו מדריד
  • 0 - 0
  • לגאנס
  • דק' '5
  • ריאל סוסיאדד
  • -
  • מיורקה
  • 19:30
  • ויאדוליד
  • -
  • ריאל מדריד
  • 22:00

גביע אנגלי סיבוב רביעי

  • מנצ'סטר סיטי
  • -
  • פולהאם
  • 15:00
  • טרנמיר
  • -
  • מנצ'סטר יונייטד
  • 17:00
  • שרוסברי
  • -
  • ליברפול
  • 19:00

ליגה גרמנית - מחזור 19

  • ורדר ברמן
  • -
  • הופנהיים
  • 16:30
  • באייר לברקוזן
  • -
  • פורטונה דיסלדורף
  • 19:00

ליגה צרפתית - מחזור 21

  • ליל
  • -
  • פאריס סן-ז'רמן
  • 22:00

ליגה הולנדית - מחזור 20

  • כרונינגן
  • -
  • אייאקס
  • 15:30
  • פ.ס.וו. איינדהובן
  • -
  • טוונטה אנסחדה
  • 17:45

ליגה בלגית - מחזור 23

  • סרקל ברוז'
  • -
  • אנדרלכט
  • 15:30
  • קורטרייק
  • -
  • קלאב ברוז'
  • 19:00
  • אנטוורפן
  • -
  • זולטה וורחם
  • 21:00

ליגה סקוטית - מחזור 23

  • הארטס
  • -
  • גלאזגו ריינג'רס
  • 17:00

ליגה טורקית - מחזור 19

  • דניזליספור
  • 0 - 1
  • אנטליהספור
  • דק' '36
  • קוניאספור
  • -
  • גלאטסראיי
  • 18:00

ליגה פורטוגלית - מחזור 18

  • טונדלה
  • -
  • ויטוריה סטובאל
  • 17:00
  • פמליקאו
  • -
  • סנטה קלרה
  • 17:00
  • בלננשש
  • -
  • פורטימוננסה
  • 17:00
  • פאסוס פריירה
  • -
  • בנפיקה ליסבון
  • 19:30

ליגה שוייצרית - מחזור 19

  • יאנג בויז
  • -
  • פ.צ. באזל
  • 17:00

ליגה יוונית - מחזור 21

  • קסאנטי
  • -
  • אופי כרתים
  • 15:00
  • פאניוניוס
  • -
  • אטרומיטוס
  • 15:00
  • פאנטוליקוס
  • -
  • אריס סלוניקי
  • 17:15
  • א.א.ק. אתונה
  • -
  • אולימפיאקוס
  • 19:30

ליגה איטלקית שניה - מחזור 21

  • אסקולי
  • -
  • פרוזינונה
  • 22:00

ספרד ליגה שניה - מחזור 25

  • מלאגה
  • 0 - 0
  • מיראנדס
  • דק' '6
  • אלבסטה
  • -
  • לה קורוניה
  • 17:00
  • אלקורקון
  • -
  • פונפראדינה
  • 19:15
  • ראיו וייקאנו
  • -
  • אקסטרמדורה
  • 19:15

ליגה ספרדית סל - מחזור 19

  • באסקוניה
  • -
  • אנדורה
  • 13:30
  • גראן קנאריה
  • -
  • בילבאו באסקט
  • 14:00
  • מנרסה
  • -
  • ריאל מדריד
  • 18:00
  • אסטודיאנטס
  • -
  • מלאגה
  • 19:30
  • אוברדוירו
  • -
  • ולנסיה
  • 21:00

ליגה קפריסאית - מחזור 17

  • אפולון לימסול
  • -
  • אתניקוס אכנאס
  • 16:00
  • אומוניה ניקוסיה
  • -
  • אנורתוזיס
  • 17:00
  • נאה סאלאמיס
  • -
  • פראלימני
  • 18:00

נ.ב.א

  • יוטה
  • 112 - 107
  • דאלאס
  • הסתיים
  • דטרויט
  • 111 - 121
  • ברוקלין
  • הסתיים
  • קליבלנד
  • 106 - 118
  • שיקגו
  • הסתיים
  • מינסוטה
  • 104 - 113
  • אוקלהומה
  • הסתיים
  • פילדלפיה
  • 108 - 91
  • לייקרס
  • הסתיים
  • דנבר
  • -
  • יוסטון
  • טרם החל
  • סן אנטוניו
  • -
  • טורונטו
  • טרם החל