הליגה האירופית 32 האחרונות גומלין

  • קרבאח אגדם
  • -
  • בראגה
  • 19:45
  • טולוז
  • -
  • בנפיקה ליסבון
  • 19:45
  • מארסיי
  • -
  • שחטאר דונייצק
  • 22:00
  • ספרטה פראג
  • -
  • גלאטסראיי
  • 22:00
  • ספורטינג ליסבון
  • -
  • יאנג בויז
  • 22:00

קונפרנס ליג 32 האחרונות גומלין

  • בודה גלימט
  • -
  • אייאקס
  • 19:45
  • דינמו זאגרב
  • -
  • בטיס
  • 19:45
  • לודוגורץ
  • -
  • סרבט ז'נבה
  • 19:45
  • איינטרכט פרנקפורט
  • -
  • אוניון סט. גיליוס
  • 22:00
  • פרנצווארוש
  • -
  • אולימפיאקוס
  • 22:00
  • סלובן ברטיסלבה
  • -
  • שטורם גראץ
  • 22:00

ליגה איטלקית מחזור - 21

מוקדמות יורובאסקט סיבוב רביעי

  • סלובניה
  • -
  • אוקראינה
  • 19:00

ליגה א' מחזור - 17

  • הפועל בקעת הירדן
  • 1 - 2
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • הסתיים
  • הפועל מגדל-העמק
  • 0 - 2
  • הפועל רעננה
  • הסתיים
  • צעירי אום אל פאחם
  • -
  • מ.ס. טירה
  • 20:00
  • הפועל מרמורק
  • -
  • מכבי יבנה
  • 20:30
  • שמשון כפר קאסם
  • -
  • מכבי עירוני אשדוד
  • 20:30

ליגה לאומית לנוער דרום מחזור - 15

  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • -
  • הפועל ירושלים
  • 00:00

ליגת נוער מרכז מחזור - 15

  • מ.ס. בני יפו
  • -
  • א.ס. רמת אליהו
  • 00:00

ליגת נוער שפלה מחזור - 15

  • הפועל אבו גוש
  • -
  • מ.ס. דימונה
  • 00:00

ליגת נערים א' דן מחזור - 13

  • מכבי שעריים
  • -
  • בית"ר מעלה אדומים
  • 00:00

ליגת נערים א' שפלה מחזור - 17

  • הפועל בני כסייפה
  • -
  • בני רהט
  • 00:00

ליגת נערים ב' דן מחזור - 15

  • מ.ס. ב"ש 2
  • -
  • הפועל אבו גוש
  • 00:00

ליגת נערים ב' מרכז מחזור - 15

  • מכבי יהוד
  • -
  • עוצמה חולון
  • 00:00

ליגת נערים ב' שפלה מחזור - 11

  • מכבי שדרות
  • -
  • צעירי רהט
  • 00:00

נערים ג' דרג 1 מחזור - 11

  • מ.ס. ב"ש
  • -
  • סקציה נס ציונה
  • 00:00
  • הפועל פ"ת
  • -
  • מכבי צור שלום
  • 00:00

ליגת נערים ג' מרכז מחזור - 11

  • הפועל גדרה
  • -
  • עירוני אריאל
  • 00:00

נערים ג' דרום מחזור - 11

  • בית"ר קרית גת
  • -
  • מ.כ. מיתר
  • 00:00
  • עוצמה ב"ש
  • -
  • מ.כ. ערד
  • 00:00

נערים ג' צפון מחזור - 11

  • בית"ר כפר מנדא
  • -
  • הפועל ביר אל מכסור
  • 00:00
  • הפועל דיר חנא
  • -
  • איחוד בני מג'דל כרום
  • 00:00

נערים ג' מפרץ מחזור - 10

  • הפועל יוקנעם
  • -
  • הפועל טירת הכרמל
  • 00:00

ילדים א' דרג 1 מחזור - 11

  • מ.ס. ב"ש
  • -
  • שמשון ת"א
  • 00:00

ילדים א' דרג 2 צפון מחזור - 10

  • בני סכנין
  • -
  • הפועל גליל עליון
  • 00:00

ילדים א' דרג 2 דרום מחזור - 10

  • ירמיהו חולון
  • -
  • הפועל חבל מודיעין
  • 00:00

ילדים א' מרכז מחזור - 11

  • מ.כ. אור יהודה
  • -
  • הפועל כפר קאסם
  • 00:00
  • מכבי יהוד
  • -
  • מכבי גבעת שמואל
  • 00:00
  • הפועל אזור
  • -
  • הפועל נחלת יהודה ראשל"צ
  • 00:00
  • עירוני באר יעקב
  • -
  • צפרירים חולון
  • 00:00

ילדים א' מפרץ מחזור - 3

  • הפועל חוף הכרמל
  • -
  • בית"ר נהריה 2
  • 00:00