ליגת האלופות רבע גמר גומלין
- ברצלונה
- 1 - 4
- פאריס סן-ז'רמן
- למגרש
- הסתיים
- דורטמונד
- 4 - 2
- אתלטיקו מדריד
- למגרש
- הסתיים
יורוליג פליי-אין
- מכבי ת"א
- 113 - 85
- באסקוניה
- למגרש
- הסתיים
- אנדולו אפס
- 64 - 67
- וירטוס בולוניה
- למגרש
- הסתיים
ליגת ווינר סל מחזור - 24
- הפועל ת"א
- 81 - 94
- עירוני רמת גן
- למגרש
- הסתיים
ליגה פורטוגלית מחזור - 20
- פמליקאו
- 0 - 1
- ספורטינג ליסבון
- למגרש
- הסתיים
ליגת האלופות של פיב"א רבע גמר משחק 3
- בון
- 77 - 89
- פרישטרי
- למגרש
- הסתיים
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 36
- סאות'המפטון
- 3 - 0
- פרסטון
- למגרש
- הסתיים
גביע המדינה לנוער חצי גמר
- הפועל ב"ש
- 1 - 3
- בני סכנין
- למגרש
- הסתיים
ליגת העל לנוער מחזור - 25
- מכבי ת"א
- 0 - 1
- בני יהודה
- למגרש
- הסתיים
- מכבי נתניה
- 2 - 1
- הפועל רמה"ש
- למגרש
- הסתיים
- הפועל כפ"ס
- 4 - 0
- הפועל ראשל"צ
- למגרש
- הסתיים
- מכבי חיפה
- 1 - 1
- הפועל חיפה
- למגרש
- הסתיים
הליגה הלאומית לנשים מחזור - 21
- בנות יהודה
- 2 - 3
- הפועל בנות עראבה
- למגרש
- הסתיים
גביע המדינה - נערים ב' חצי גמר
- מכבי פ"ת
- 4 - 0
- הפועל הוד השרון
- למגרש
- הסתיים
- הפועל ת"א
- 0 - 0
- מכבי ת"א
- למגרש
- פנדלים
גביע המדינה - נערים ג' חצי גמר
- מכבי ת"א
- 4 - 2
- מ.ס. אשדוד
- למגרש
- הסתיים
- הפועל ת"א
- 2 - 0
- מכבי פ"ת
- למגרש
- הסתיים
ליגה ארצית לנוער צפון מחזור - 23
- מכבי אחי איכסל
- 0 - 1
- הפועל בית שאן
- למגרש
- הסתיים
ליגת נוער צפון מחזור - 20
- מ.כ. מג'דל כרום
- 1 - 3
- הפועל בני בענה
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים א' דן מחזור - 20
- הפועל מרמורק
- 5 - 3
- א.ס. רמת אליהו
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים א' צפון מחזור - 23
- מכבי עוספיא
- 3 - 0
- מכבי נהריה
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים א' יזרעאל מחזור - 23
- צעירי אום אל פאחם
- 5 - 0
- מ.כ. צעירי עילוט
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים ב' דן מחזור - 24
- הפועל מרמורק
- 8 - 0
- מ.ס. שיכון המזרח
- למגרש
- הסתיים
נערים ב' צפון 1 מחזור - 23
- צעירי טמרה
- 1 - 3
- הפועל כאוכב
- למגרש
- הסתיים
- הפועל כפר קנא
- 0 - 4
- עירוני טבריה
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים ב' מפרץ מחזור - 23
- מכבי זכרון יעקב
- 0 - 5
- מ.כ. קרית חיים
- למגרש
- הסתיים
נערים ב' יזרעאל מחזור - 23
- בני כפר קרע
- 1 - 4
- הפועל חדרה מערב
- למגרש
- הסתיים
- מ.ס. פרדס חנה
- 7 - 1
- מכבי ברטעה
- למגרש
- הסתיים
- בני ג'סר אל זרקה
- 3 - 0
- הפועל ערערה
- למגרש
- הסתיים
נערים ג' דרג 2 צפון מחזור - 18
- הפועל צפת
- 4 - 2
- מכבי עתלית
- למגרש
- הסתיים
נערים ג' דרג 2 דרום מחזור - 16
- עליה כפ"ס
- 1 - 2
- עוצמה חולון
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים ג' מרכז מחזור - 18
- בית"ר גן יבנה 2
- 3 - 5
- הפועל ניר רמה"ש 2
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים ג' מרכז מחזור - 15
- הפועל נחלת יהודה ראשל"צ 2
- 3 - 2
- מ.ס. כפר קאסם
- למגרש
- הסתיים
ליגת נערים ג' שרון מחזור - 18
- הפועל בית אלעזר
- 4 - 3
- איחוד בני בקה
- למגרש
- הסתיים
- הפועל בקה אל גרבייה
- 1 - 1
- הפועל הרצליה מערב
- למגרש
- הסתיים
נערים ג' דרום מחזור - 17
- עוצמה ב"ש
- 2 - 2
- מ.ס. ב"ש 3
- למגרש
- הסתיים
נערים ג' צפון מחזור - 16
- צעירי שעב
- 5 - 1
- מכבי נוג'ידאת
- למגרש
- הסתיים
ילדים א' דרג 1 מחזור - 18
- מכבי ב"ש צפון
- 1 - 0
- הפועל חדרה
- למגרש
- הסתיים
- מכבי קרית גת
- 1 - 2
- הפועל ראשל"צ
- למגרש
- הסתיים
ילדים א' מרכז מחזור - 18
- צפרירים חולון
- 1 - 3
- מ.כ. אור יהודה
- למגרש
- הסתיים
- מכבי יהוד
- 0 - 5
- עירוני באר יעקב
- למגרש
- הסתיים
ילדים א' מרכז 1 מחזור - 18
- מכבי כנות
- 1 - 1
- הפועל לוד 2
- למגרש
- הסתיים
- בית"ר גדרה
- 4 - 4
- הפועל גדרה
- למגרש
- הסתיים
ילדים א' מפרץ מחזור - 18
- הפועל משגב
- 2 - 0
- מ.כ. כבביר
- למגרש
- הסתיים
ילדים א' שומרון מחזור - 18
- מ.ס. פרדס חנה
- 2 - 2
- בני ג'סר אל זרקה
- למגרש
- הסתיים