ליגה ספרדית מחזור - 30
- קאדיס
- -
- גרנאדה
- למגרש
- 23:00
יורוליג מחזור - 32
- פנרבחצ'ה
- -
- אלבה ברלין
- למגרש
- 20:45
- ריאל מדריד
- -
- הכוכב האדום
- למגרש
- 21:30
- וירטוס בולוניה
- -
- פנאתינייקוס
- למגרש
- 22:30
ליגה צרפתית מחזור - 27
- ליל
- -
- לאנס
- למגרש
- 23:00
ליגה לאומית מחזור - 28
- הפועל ר"ג
- -
- עירוני טבריה
- למגרש
- 16:00
- עירוני ק"ש
- -
- הפועל א.א. פאחם
- למגרש
- 16:00
- הפועל כפ"ס
- -
- סקציה נס ציונה
- למגרש
- 16:00
- הפועל נוף הגליל
- -
- בני יהודה
- למגרש
- 16:00
- הפועל עפולה
- -
- הפועל ראשל"צ
- למגרש
- 16:00
ליגה בלגית מחזור - 31
- גנט
- -
- סטנדרד ליאז'
- למגרש
- 22:45
ליגה אוסטרית מחזור - 24
- אוסטריה וינה
- -
- בלאו-וייס לינץ
- למגרש
- 21:30
ליגה פורטוגלית מחזור - 27
- ג'יל ויסנטה
- -
- פמליקאו
- למגרש
- 18:30
- בנפיקה ליסבון
- -
- צ'אבס
- למגרש
- 21:00
- אמדורה
- -
- ספורטינג ליסבון
- למגרש
- 23:30
לאומית גברים מחזור - 22
- גלבוע/גליל
- -
- אליצור אשקלון
- למגרש
- 13:00
- הפועל בני כפר קאסם
- -
- א.ס. רמה"ש
- למגרש
- 14:15
ליגה א' מחזור - 24
- עירוני מודיעין
- -
- בית"ר נורדיה ירושלים
- למגרש
- 13:00
- עירוני נשר
- -
- הפועל רעננה
- למגרש
- 13:35
- מ.ס. דימונה
- -
- הפועל בקעת הירדן
- למגרש
- 13:40
- מכבי עירוני אשדוד
- -
- מכבי יבנה
- למגרש
- 13:45
- מכבי אחי נצרת
- -
- מכבי אתא ביאליק
- למגרש
- 14:00
- הפועל כאוכב
- -
- צעירי אום אל פאחם
- למגרש
- 14:00
- מכבי נוג'ידאת
- -
- מ.ס. טירה
- למגרש
- 14:15
- הפועל לוד
- -
- הפועל הרצליה
- למגרש
- 14:30
- מכבי קרית מלאכי
- -
- הפועל מרמורק
- למגרש
- 14:30
ליגה סעודית מחזור - 25
- אל אחדוד
- -
- אל ראאד
- למגרש
- 22:00
- אל אטיפאק
- -
- אל אהלי
- למגרש
- 22:00
- אל איתיחאד
- -
- אל פייחה
- למגרש
- 22:00
- אל טאאוון
- -
- אל חאזם
- למגרש
- 22:00
- דאמאק
- -
- אל חאליג'
- למגרש
- 22:00
ליגה רוסית מחזור - 22
- דינמו מוסקבה
- -
- רוסטוב
- למגרש
- 19:30
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 39
- בריסטול סיטי
- -
- לסטר
- למגרש
- 15:30
- מילוול
- -
- ווסט ברומיץ'
- למגרש
- 16:00
- קרדיף סיטי
- -
- סנדרלנד
- למגרש
- 18:00
- האדרספילד
- -
- קובנטרי
- למגרש
- 18:00
- האל סיטי
- -
- סטוק סיטי
- למגרש
- 18:00
- נוריץ'
- -
- פלימות'
- למגרש
- 18:00
- פרסטון
- -
- רות'רהאם
- למגרש
- 18:00
- ק.פ.ר
- -
- בירמינגהאם
- למגרש
- 18:00
- שפילד וונסדיי
- -
- סוונסי
- למגרש
- 18:00
- סאות'המפטון
- -
- מידלסברו
- למגרש
- 18:00
- בלקבורן
- -
- איפסוויץ'
- למגרש
- 20:30
- ווטפורד
- -
- לידס
- למגרש
- 23:00
ספרד ליגה שניה מחזור - 33
- בורגוס
- -
- אספניול
- למגרש
- 22:30
ליגה ב' מחזור - 18
- אהלי טמרה
- -
- בני ממבע
- למגרש
- 11:00
- מ.ס. טירת הכרמל
- -
- הפועל גלבוע
- למגרש
- 11:00
- מ.כ. צעירי טירה
- -
- הפועל קרית אונו
- למגרש
- 11:00
- הכח עמידר ר"ג
- -
- אינטר עלייה ת"א
- למגרש
- 11:00
- בית"ר ת"א
- -
- בית"ר פ"ת
- למגרש
- 11:00
- בני קלנסואה
- -
- הפועל קלנסואה
- למגרש
- 11:45
- בית"ר נהריה
- -
- מכבי בני אבו סנאן
- למגרש
- 12:00
- מכבי אחווה שעב
- -
- מכבי יפיע
- למגרש
- 12:00
- בית"ר ר"ג
- -
- ספורטינג ת"א
- למגרש
- 12:00
- מכבי קרית גת
- -
- הפועל אשקלון
- למגרש
- 12:00
- מ.כ. שדרות
- -
- מ.כ. ירושלים
- למגרש
- 13:00
- מכבי בני ג'דידה
- -
- הפועל בני בענה
- למגרש
- 13:30
- עירוני בני כאבול
- -
- אחי עכו
- למגרש
- 13:30
- הפועל בית שאן
- -
- הפועל יפיע
- למגרש
- 13:30
- מכבי אחי איכסל
- -
- בית"ר חיפה
- למגרש
- 14:00
- הפועל בני ערערה
- -
- הפועל טירת הכרמל
- למגרש
- 14:00
- הפועל אזור
- -
- מכבי עמישב פ"ת
- למגרש
- 15:00
- אחווה כפר מנדא
- -
- מכבי טמרה
- למגרש
- 15:30
- מכבי נווה שאנן
- -
- בני מוסמוס
- למגרש
- 15:30
- בני כפר קרע
- -
- הפועל בני פרדיס
- למגרש
- 16:30
ליגה לאומית לנוער צפון מחזור - 21
- מכבי צור שלום
- -
- מכבי הרצליה
- למגרש
- 00:00
ליגה ארצית לנוער צפון מחזור - 21
- בית"ר חיפה
- -
- מ.ס. פרדס חנה
- למגרש
- 00:00
- מכבי יפיע
- -
- הפועל בועיינה
- למגרש
- 00:00
ליגה ארצית לנוער דרום מחזור - 21
- מ.כ. אריאל
- -
- שמשון ת"א
- למגרש
- 00:00
ליגת נוער מרכז מחזור - 22
- מכבי השקמה חן
- -
- מ.ס. רמלה
- למגרש
- 00:00
- שיכון ותיקים ר"ג
- -
- א.ס. רמת אליהו
- למגרש
- 00:00
- מ.כ. ירמיהו חולון
- -
- מ.ס. הפועל לוד
- למגרש
- 00:00
- בית"ר ר"ג
- -
- הפועל רמת ישראל
- למגרש
- 00:00
ליגת נוער שפלה מחזור - 21
- בית"ר גדרה
- -
- הפועל אבו גוש
- למגרש
- 00:00
ליגת נוער שרון מחזור - 21
- הפועל מחנה יהודה
- -
- הפועל בית אליעזר
- למגרש
- 00:00
ליגת נוער מפרץ מחזור - 18
- הפועל טירת הכרמל
- -
- מכבי עוספיא
- למגרש
- 00:00
- מכבי נווה שאנן
- -
- הפועל חוף הכרמל
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים א' דן מחזור - 18
- מ.ס. רמלה
- -
- מכבי שוהם
- למגרש
- 00:00
- הפועל מרמורק
- -
- מ.כ. אור יהודה
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים א' שרון מחזור - 18
- מ.ס. קדימה
- -
- מכבי עמק חפר
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים א' צפון מחזור - 21
- מ.ס. קרית ים
- -
- מכבי נהריה
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' על מחזור - 24
- עירוני ק"ש
- -
- מכבי חיפה
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' ארצית דרום מחזור - 22
- הפועל רעננה
- -
- הפועל ניר רמה"ש
- למגרש
- 00:00
- בית"ר ירושלים
- -
- גדנע ת"א
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' דן מחזור - 22
- הפועל מרמורק
- -
- הפועל אבו גוש
- למגרש
- 00:00
- א.ס. נורדיה ירושלים
- -
- הפועל לוד
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' מרכז מחזור - 22
- הפועל קרית אונו
- -
- מ.כ. אור יהודה
- למגרש
- 00:00
- הפועל רמת ישראל
- -
- בני יהוד
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' שרון מחזור - 22
- הפועל מחנה יהודה
- -
- בית"ר פ"ת
- למגרש
- 00:00
- עליה כפ"ס
- -
- מכבי כפ"ס
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' צפון מחזור - 18
- הפועל בני בענה
- -
- מ.ס. בני ממבע
- למגרש
- 00:00
- בני דבוריה
- -
- הפועל דיר חנא
- למגרש
- 00:00
- מ.כ. מג'דל כרום
- -
- הפועל מרום הגליל
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ב' מפרץ מחזור - 21
- מ.ס. טבעון
- -
- מכבי קרית אתא
- למגרש
- 00:00
נערים ב' יזרעאל מחזור - 21
- מ.ס. פרדס חנה
- -
- איחוד בני בקה
- למגרש
- 00:00
- בני ג'סר אל זרקה
- -
- הפועל בקעת הירדן
- למגרש
- 00:00
- צעירי אום אל פאחם
- -
- מכבי ברטעה
- למגרש
- 00:00
נערים ג' דרג 1 מחזור - 16
- הפועל ראשל"צ
- -
- מכבי ב"ש
- למגרש
- 00:00
- מ.ס. אשדוד
- -
- הפועל מרמורק
- למגרש
- 00:00
- מכבי עמישב פ"ת
- -
- הפועל פ"ת
- למגרש
- 00:00
נערים ג' דרג 2 צפון מחזור - 16
- הפועל חדרה מערב
- -
- אהלי טמרה
- למגרש
- 00:00
- מכבי אחי נצרת
- -
- מרכז קהילתי קצרין
- למגרש
- 00:00
- הפועל רעננה 2
- -
- הפועל בית שאן
- למגרש
- 00:00
- מ.כ. נהלל יזראעל
- -
- הפועל ק"ש
- למגרש
- 00:00
- מכבי קרית אתא
- -
- מכבי נווה שאנן
- למגרש
- 00:00
- הפועל עכו
- -
- מכבי נהריה
- למגרש
- 00:00
נערים ג' דרג 2 דרום מחזור - 16
- בני אילת
- -
- מ.ס. ב"ש 2
- למגרש
- 00:00
- מכבי הרצליה
- -
- מ.כ. מזכרת בתיה
- למגרש
- 00:00
- הפועל מחנה יהודה
- -
- בית"ר גן יבנה
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ג' מרכז מחזור - 16
- עירוני אריאל
- -
- הפועל ניר רמה"ש 2
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ג' מרכז מחזור - 15
- הפועל אבו גוש
- -
- בני יהוד
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ג' שרון מחזור - 16
- מכבי כפר יונה
- -
- מ.ס. קדימה
- למגרש
- 00:00
- מ.ס. עמק חפר
- -
- מכבי השרון נתניה
- למגרש
- 00:00
נערים ג' מפרץ מחזור - 16
- מ.ס. שפרעם
- -
- צעירי חיפה
- למגרש
- 00:00
- הפועל דלית אל כרמל
- -
- מכבי סקציה מעלות תרשיחא
- למגרש
- 00:00
ליגת נערים ג' יזרעאל מחזור - 16
- צעירי עילוט
- -
- צעירי כפר קנא
- למגרש
- 00:00
ילדים א' דרג 1 מחזור - 16
- מ.ס. ב"ש
- -
- הפועל עפולה
- למגרש
- 00:00
- הפועל ב"ש
- -
- הפועל חדרה
- למגרש
- 00:00
- הפועל הוד השרון
- -
- מ.ס. אשדוד
- למגרש
- 00:00
ילדים א' דרג 2 צפון מחזור - 16
- הפועל מעגן מיכאל
- -
- מכבי קרית אתא
- למגרש
- 00:00
- מ.כ. גליל גולן
- -
- הפועל מטה אשר
- למגרש
- 00:00
- מכבי אחי איכסל
- -
- הפועל חיפה 2
- למגרש
- 00:00
ילדים א' דרג 2 דרום מחזור - 16
- ירמיהו חולון
- -
- מ.ס. ב"ש 3
- למגרש
- 00:00
- מכבי ב"ש דרום
- -
- מכבי קביליו יפו
- למגרש
- 00:00
- איחוד דרום שרון
- -
- הפועל רמה"ש
- למגרש
- 00:00
- הכח עמידר ר"ג דרום
- -
- מכבי רחובות
- למגרש
- 00:00
- הפועל חבל מודיעין
- -
- מכבי עירוני אשדוד
- למגרש
- 00:00
- מכבי כפ"ס מערב
- -
- הפועל מרמורק
- למגרש
- 00:00
ילדים א' מרכז מחזור - 16
- הפועל ברנר
- -
- מכבי השקמה חן
- למגרש
- 00:00
- מ.ס. ראשל"צ
- -
- הפועל אזור
- למגרש
- 00:00
ילדים א' מרכז 1 מחזור - 16
- מ.כ. מזכרת בתיה
- -
- הפועל מבשרת ציון
- למגרש
- 00:00
- הפועל מצליח
- -
- הפועל לוד 2
- למגרש
- 00:00
ילדים א' מרכז 1 מחזור - 15
- בית"ר ירושלים צפון
- -
- מכבי יבנה
- למגרש
- 00:00
ילדים א' שפלה מחזור - 16
- הפועל רהט
- -
- מ.א. חוף אשקלון
- למגרש
- 00:00
- עוצמה ב"ש
- -
- א.ס. נורדיה ירושלים 2
- למגרש
- 00:00
ילדים א' שרון מחזור - 16
- מ.ס. עמק חפר
- -
- מכבי השרון נתניה
- למגרש
- 00:00
- הפועל רמה"ש מרכז
- -
- הפועל בית אלעזר
- למגרש
- 00:00
- עליה כפ"ס
- -
- מ.ס. טירה
- למגרש
- 00:00
- הפועל חדרה מערב
- -
- מ.ס. קדימה 2
- למגרש
- 00:00
ילדים א' צפון מחזור - 16
- הפועל צפת
- -
- בני ממבע
- למגרש
- 00:00
- הפועל דיר חנא
- -
- הפועל מרום הגליל
- למגרש
- 00:00
- אחווה כפר מנדא
- -
- סקציה מעלות תרשיחא
- למגרש
- 00:00
- איחוד בני סמיע
- -
- איחוד בני מג'דל כרום
- למגרש
- 00:00
- מ.ס. ראמה
- -
- צעירי סכנין 2
- למגרש
- 00:00
ילדים א' מפרץ מחזור - 16
- הפועל יוקנעם
- -
- מ.ס. כפר יאסיף
- למגרש
- 00:00