לוח תוצאות

ללוח המלא »

ליגת העל - מחזור 24

  • מכבי נתניה
  • -
  • בני יהודה
  • 15:00
  • מכבי חיפה
  • -
  • מכבי פ"ת
  • 19:50

ליגה ספרדית - מחזור 26

  • ויאדוליד
  • -
  • חטאפה
  • 15:00
  • אלצ'ה
  • -
  • סביליה
  • 17:15
  • קאדיס
  • -
  • אייבר
  • 19:30
  • אוססונה
  • -
  • ברצלונה
  • 22:00

ליגה איטלקית - מחזור 26

  • ספציה
  • -
  • בנוונטו
  • 16:00
  • אודינזה
  • -
  • ססואולו
  • 19:00
  • יובנטוס
  • -
  • לאציו
  • 21:45

ליגה אנגלית - מחזור 27

  • ברנלי
  • -
  • ארסנל
  • 14:30
  • שפילד יונייטד
  • -
  • סאות'המפטון
  • 17:00
  • אסטון וילה
  • -
  • וולבס
  • 19:30
  • ברייטון
  • -
  • לסטר
  • 22:00

ליגת ווינר סל - מחזור 12

  • הפועל ירושלים
  • -
  • מכבי ראשל"צ
  • 19:10

ליגת ווינר סל - מחזור 18

  • גלבוע/גליל
  • -
  • הפועל חולון
  • 20:05

ליגה גרמנית - מחזור 24

  • בורוסיה מנשנגלדבאך
  • -
  • באייר לברקוזן
  • 16:30
  • הופנהיים
  • -
  • וולפסבורג
  • 16:30
  • פרייבורג
  • -
  • לייפציג
  • 16:30
  • איינטרכט פרנקפורט
  • -
  • שטוטגרט
  • 16:30
  • הרטה ברלין
  • -
  • אוגסבורג
  • 16:30
  • באיירן מינכן
  • -
  • דורטמונד
  • 19:30

גביע צרפתי - 32 האחרונות

  • אלס
  • -
  • מונפלייה
  • 15:15
  • רד סטאר 93
  • -
  • לאנס
  • 15:15
  • לה פוי
  • -
  • לוריין
  • 17:30
  • ולנסיאן
  • -
  • מץ
  • 17:30
  • ליון
  • -
  • סושו
  • 19:45
  • ברסט
  • -
  • פאריס סן-ז'רמן
  • 22:10

ליגה הולנדית - מחזור 25

  • פיינורד
  • -
  • ונלו
  • 17:30
  • טוונטה אנסחדה
  • -
  • ווילם II
  • 19:45
  • הירנביין
  • -
  • דן האג
  • 21:00
  • ואלווייק
  • -
  • אוטרכט
  • 22:00

ליגה בלגית - מחזור 29

  • אופן
  • -
  • לובן
  • 17:15
  • בוורן
  • -
  • בירשחוט
  • 19:30
  • אנטוורפן
  • -
  • קורטרייק
  • 21:45

ליגה סקוטית - מחזור 31

  • אברדין
  • -
  • המילטון
  • 17:00
  • מאת'רוול
  • -
  • ליבינגסטון
  • 17:00
  • גלאזגו ריינג'רס
  • -
  • סט. מירן
  • 17:00
  • רוס קאונטי
  • -
  • קילמרנוק
  • 17:00
  • סט. ג'ונסטון
  • -
  • היברניאן
  • 17:00

ליגה אוסטרית - מחזור 20

  • הארטברג
  • -
  • אדמירה ווקר
  • 18:00
  • אלטאך
  • -
  • לאסק לינץ
  • 18:00
  • ווטנס
  • -
  • שטורם גראץ
  • 18:00

ליגה טורקית - מחזור 29

  • דניזליספור
  • -
  • מאלאטיאספור
  • 15:00
  • בשיקטאש
  • -
  • גאזישיר גאזיינטפ
  • 18:00

ליגה פורטוגלית - מחזור 22

  • פורטימוננסה
  • -
  • טונדלה
  • 17:30
  • ג'יל ויסנטה
  • -
  • פורטו
  • 20:00
  • בואבישטה
  • -
  • פמליקאו
  • 22:30

ליגה יוונית - מחזור 25

  • אופי כרתים
  • -
  • לאריסה
  • 15:00
  • אטרומיטוס
  • -
  • אסטרס טריפוליס
  • 17:15
  • פאס ג`יאנינה
  • -
  • פנאתינייקוס
  • 19:30

ליגה קפריסאית - מחזור 28

  • פאפוס
  • -
  • אפואל ניקוסיה
  • 16:00
  • אומוניה ניקוסיה
  • -
  • אנורתוזיס
  • 18:30

ליגה שוייצרית - מחזור 24

  • יאנג בויז
  • -
  • פ.צ ואדוז
  • 19:15
  • סרבט ז'נבה
  • -
  • פ.צ. באזל
  • 21:30

ליגה פולנית - מחזור 20

  • פודבסקידזי
  • -
  • לכיה גדנסק
  • 16:00
  • זגלביה לובין
  • -
  • יגילוניה ביאלישטוק
  • 18:30
  • רקוב צ'נסטוחובה
  • -
  • קרקוביה קראקוב
  • 21:00

ליגה רוסית - מחזור 21

  • צסק"א מוסקבה
  • -
  • אחמט גרוזני
  • 13:00
  • רוטור וולגוגארד
  • -
  • חימקי
  • 15:30
  • רוסטוב
  • -
  • סוצ'י
  • 18:00

לאומית גברים - מחזור 13

  • מכבי הוד השרון
  • -
  • עירוני רעננה
  • 20:30

לאומית גברים - מחזור 30

  • אליצור יבנה
  • -
  • אליצור קרית אתא
  • 21:00

ליגה א' צפון - מחזור 11

  • הפועל כפר-קנא
  • -
  • הפועל בני פרדיס
  • 18:00

אנגליה - ליגת משנה - מחזור 35

  • ווטפורד
  • -
  • נוטינגהאם פורסט
  • 14:30
  • ברנסלי
  • -
  • בירמינגהאם
  • 17:00
  • ברנטפורד
  • -
  • רות'רהאם
  • 17:00
  • בריסטול סיטי
  • -
  • ק.פ.ר
  • 17:00
  • קובנטרי
  • -
  • דרבי קאונטי
  • 17:00
  • מילוול
  • -
  • בלקבורן
  • 17:00
  • נוריץ'
  • -
  • לוטון
  • 17:00
  • פרסטון
  • -
  • בורנמות'
  • 17:00
  • רדינג
  • -
  • שפילד וונסדיי
  • 17:00
  • סטוק סיטי
  • -
  • וויקומב
  • 17:00
  • סוונסי
  • -
  • מידלסברו
  • 17:00

ספרד ליגה שניה - מחזור 28

  • סראגוסה
  • -
  • טנריפה
  • 17:00
  • לאס פלמאס
  • -
  • ראיו וייקאנו
  • 19:15
  • לגאנס
  • -
  • קאסטיון
  • 19:15
  • אלבסטה
  • -
  • לוגרונס
  • 21:30

ליגה איטלקית שניה - מחזור 27

  • וירטוס אנטליה
  • -
  • אסקולי
  • 15:00
  • קוסנצה
  • -
  • פרוזינונה
  • 15:00
  • פיזה
  • -
  • רג'ינה
  • 15:00
  • קרמונזה
  • -
  • סלרניטנה
  • 15:00
  • פסקארה
  • -
  • ספאל
  • 15:00
  • ונציה
  • -
  • ברשה
  • 17:00
  • מונזה
  • -
  • פורדנונה
  • 19:00

גרמניה ליגה שניה - מחזור 24

  • אוהה
  • -
  • האנובר 96
  • 14:00
  • גרויתר פירת'
  • -
  • בוכום
  • 14:00
  • קרלסרוהה
  • -
  • סט. פאולי
  • 14:00

ליגה ספרדית סל - מחזור 23

  • בורגוס
  • -
  • אנדורה
  • 19:00

ליגה ספרדית סל - מחזור 25

  • גראן קנאריה
  • -
  • אסטודיאנטס
  • 19:00
  • סראגוסה באסקט
  • -
  • חובנטוד בדאלונה
  • 21:45
  • פואנלבראדה
  • -
  • גיפוזקואה
  • 21:45

נ.ב.א

  • סן אנטוניו
  • 0 - 0
  • אוקלהומה
  • סיום
  • ניו אורלינס
  • 0 - 0
  • מיאמי
  • סיום
  • פורטלנד
  • 0 - 0
  • סקרמנטו
  • סיום
  • פיניקס
  • 0 - 0
  • גולדן סטייט
  • סיום