לוח תוצאות

ללוח המלא »

ליגת ג'פניקה - מחזור 23

  • הפועל רעננה
  • 0 - 0
  • הפועל ת"א
  • סיום
  • מ.ס אשדוד
  • 2 - 1
  • בני סכנין
  • סיום
  • בני יהודה
  • 4 - 2
  • הפועל חיפה
  • סיום
  • מכבי ת"א
  • 2 - 0
  • עירוני ק"ש
  • דק' '59

ליגת ווינר סל - מחזור 18

  • הפועל ב"ש
  • 42 - 71
  • עירוני נס ציונה
  • רבע 3

ליגה ספרדית - מחזור 24

  • סלטה ויגו
  • 1 - 4
  • לבאנטה
  • סיום
  • ראיו וייקאנו
  • 0 - 1
  • אתלטיקו מדריד
  • סיום
  • ריאל סוסיאדד
  • 3 - 0
  • לגאנס
  • סיום
  • ברצלונה
  • -
  • ויאדוליד
  • 21:47

ליגה איטלקית - מחזור 24

  • קליארי
  • 2 - 1
  • פארמה
  • סיום
  • אטאלנטה
  • 0 - 0
  • מילאן
  • דק' '14

גביע אנגלי שמינית הגמר

  • ברייטון
  • 2 - 1
  • דרבי קאונטי
  • סיום
  • ווימבלדון
  • 0 - 1
  • מילוול
  • סיום
  • ניופורט
  • 1 - 4
  • מנצ'סטר סיטי
  • סיום

ליגה גרמנית - מחזור 22

  • שאלקה
  • 0 - 0
  • פרייבורג
  • סיום
  • הופנהיים
  • 3 - 0
  • האנובר 96
  • סיום
  • וולפסבורג
  • 3 - 0
  • מיינץ
  • סיום
  • שטוטגרט
  • 1 - 3
  • לייפציג
  • סיום
  • הרטה ברלין
  • 1 - 1
  • ורדר ברמן
  • סיום

ליגה צרפתית - מחזור 25

  • מארסיי
  • 2 - 0
  • אמיין
  • סיום
  • אנז'ה
  • 1 - 0
  • ניס
  • דק' '45
  • מונאקו
  • 1 - 0
  • נאנט
  • דק' '45

ליגה הולנדית - מחזור 22

  • אלקמאר
  • 3 - 0
  • ונלו
  • סיום
  • הירנביין
  • 2 - 0
  • פ.ס.וו. איינדהובן
  • מחצית
  • הראקלס אלמלו
  • 1 - 0
  • פורטונה סיטארד
  • מחצית
  • ויטסה ארנהם
  • 0 - 0
  • ווילם II
  • דק' '2

ליגה שוייצרית - מחזור 21

  • לוצרן
  • 0 - 3
  • לוגאנו
  • דק' '90
  • סט. גאלן
  • 0 - 3
  • ת'ון
  • דק' '90

ליגה פולנית - מחזור 22

  • יגילוניה ביאלישטוק
  • 1 - 0
  • ויסלה פלוק
  • סיום
  • זגלביה סוסנביץ'
  • 3 - 2
  • ארקה גדיניה
  • סיום
  • קורונה קיילצה
  • 0 - 0
  • לכיה גדנסק
  • דק' '17

ליגה קפריסאית - מחזור 21

  • אפואל ניקוסיה
  • 2 - 2
  • א.א.ק. לרנקה
  • סיום
  • פראלימני
  • 1 - 1
  • פאפוס
  • סיום
  • אלקי לרנקה
  • 1 - 3
  • אפולון לימסול
  • סיום

ליגה יוונית - מחזור 21

  • פנאתינייקוס
  • 1 - 0
  • אסטרס טריפוליס
  • סיום
  • פאס ג`יאנינה
  • 0 - 2
  • אטרומיטוס
  • סיום

ליגה סקוטית - מחזור 26

  • היברניאן
  • 2 - 0
  • המילטון
  • סיום
  • ליבינגסטון
  • 1 - 2
  • דנדי
  • סיום
  • גלאזגו ריינג'רס
  • 0 - 0
  • סט. ג'ונסטון
  • סיום
  • אברדין
  • 2 - 2
  • סט. מירן
  • סיום

ליגה בלגית - מחזור 26

  • קורטרייק
  • 1 - 2
  • שרלרואה
  • סיום
  • אוסטנד
  • 1 - 0
  • אופן
  • דק' '45
  • זולטה וורחם
  • 0 - 0
  • סט. טרוידן
  • דק' '45
  • בוורן
  • 0 - 0
  • גנט
  • דק' '17

ליגה פורטוגלית - מחזור 22

  • נסיונאל מדיירה
  • 4 - 0
  • פיירנסה
  • סיום
  • גימראייש
  • 2 - 0
  • פורטימוננסה
  • דק' '87
  • פורטו
  • -
  • ויטוריה סטובאל
  • 22:30

ליגה טורקית - מחזור 22

  • אקהיסאר
  • 0 - 0
  • אנקרגוצ'ו
  • סיום
  • בורסאספור
  • 0 - 2
  • ריזספור
  • סיום
  • פנרבחצ'ה
  • 1 - 1
  • קוניאספור
  • סיום

אנגליה - ליגת משנה - מחזור 33

  • רות'רהאם
  • 2 - 2
  • שפילד וונסדיי
  • סיום
  • אסטון וילה
  • 0 - 2
  • ווסט ברומיץ'
  • סיום
  • בולטון
  • 0 - 4
  • נוריץ'
  • סיום
  • איפסוויץ'
  • 1 - 1
  • סטוק סיטי
  • סיום
  • פרסטון
  • 0 - 0
  • נוטינגהאם פורסט
  • סיום
  • שפילד יונייטד
  • 4 - 0
  • רדינג
  • סיום

ליגה איטלקית שניה - מחזור 24

  • פדובה
  • 1 - 1
  • פוג'ה
  • סיום
  • קארפי
  • 0 - 1
  • פרוג`ה
  • סיום
  • בנבנטו
  • 1 - 0
  • צ'יטאדלה
  • סיום
  • אסקולי
  • 2 - 4
  • סלרניטנה
  • סיום

ספרד ליגה שניה - מחזור 26

  • לה קורוניה
  • 1 - 1
  • חימנסטיק
  • סיום
  • אלצ'ה
  • 2 - 0
  • אקסטרמדורה
  • סיום
  • סראגוסה
  • 0 - 0
  • אלבסטה
  • סיום
  • אוביידו
  • 0 - 0
  • אלקורקון
  • דק' '45
  • קאדיס
  • 0 - 0
  • טנריפה
  • דק' '17

גרמניה ליגה שניה - מחזור 22

  • דואיסבורג
  • 2 - 3
  • אוניון ברלין
  • סיום
  • אינגולשטאט
  • 2 - 1
  • בוכום
  • סיום
  • סט. פאולי
  • 1 - 2
  • אוהה
  • סיום
  • היידנהיים
  • 2 - 2
  • המבורג
  • סיום

חצי גמר גביע ספרדי

  • ריאל מדריד
  • -
  • חובנטוד בדאלונה
  • 22:30
  • ברצלונה
  • 84 - 73
  • טנריפה
  • רבע 4

חצי גמר גביע איטלקי

  • דינמו ססארי
  • -
  • ברינדסי
  • 22:00
  • וירטוס בולוניה
  • 91 - 102
  • קרמונה
  • סיום

ליגת העל לנוער - מחזור 21

  • בית"ר טוברוק
  • 2 - 0
  • הפועל ב"ש
  • סיום
  • הפועל ר"ג
  • 0 - 0
  • מכבי ת"א
  • סיום
  • עירוני ק"ש
  • 1 - 2
  • מ.ס. אשדוד
  • סיום
  • מכבי פ"ת
  • 4 - 1
  • מכבי נתניה
  • סיום
  • הפועל ת"א
  • 1 - 1
  • הפועל רמה"ש
  • סיום
  • הפועל חדרה
  • 3 - 2
  • מכבי חיפה
  • סיום