לוח תוצאות

ללוח המלא »

ליגה ספרדית - מחזור 11

  • ויאדוליד
  • -
  • לבאנטה
  • 22:00

ליגה אנגלית - מחזור 10

  • קריסטל פאלאס
  • -
  • ניוקאסל
  • 22:00

ליגה לאומית - מחזור 11

  • הפועל פ"ת
  • -
  • הפועל עכו
  • 15:00
  • הפועל נוף הגליל
  • -
  • הפועל כפר שלם
  • 15:00
  • הפועל רעננה
  • -
  • מ.ס. כפר קאסם
  • 15:00
  • הפועל א.א. פאחם
  • -
  • הפועל איכסל
  • 15:00
  • בית"ר ת"א/בת ים
  • -
  • סקציה נס ציונה
  • 15:00
  • הפועל עפולה
  • -
  • הפועל ר"ג
  • 15:00
  • הפועל ראשל"צ
  • -
  • מכבי אחי נצרת
  • 15:00
  • הפועל ניר רמה"ש
  • -
  • הפועל ירושלים
  • 15:00

ליגה גרמנית - מחזור 9

  • וולפסבורג
  • -
  • ורדר ברמן
  • 21:30

ליגה צרפתית - מחזור 12

  • שטרסבורג
  • -
  • ראן
  • 22:00

יורוליג - מחזור 11

  • פנרבחצ'ה
  • -
  • ולנסיה
  • 19:45
  • פנאתינייקוס
  • -
  • באיירן מינכן
  • 21:00
  • וילרבאן
  • -
  • ברצלונה
  • 21:45

ליגה הולנדית - מחזור 10

  • טוונטה אנסחדה
  • -
  • ואלווייק
  • 21:00

ליגה בלגית - מחזור 14

  • אופן
  • -
  • שרלרואה
  • 21:45

ליגה פורטוגלית - מחזור 8

  • פאסוס פריירה
  • -
  • פמליקאו
  • 21:00
  • טונדלה
  • -
  • גימראייש
  • 23:00

ליגה טורקית - מחזור 10

  • אנקרגוצ'ו
  • -
  • טרבזונספור
  • 18:30

ליגה קפריסאית - מחזור 12

  • אולימפיאקוס ניקוסיה
  • -
  • קרמיוטיסה
  • 19:00

ליגה פולנית - מחזור 11

  • ויסלה פלוק
  • -
  • קרקוביה קראקוב
  • 19:00
  • גורניק ז'בז'ה
  • -
  • פוגון סזצין
  • 21:30

ליגה א' צפון - מחזור 1

  • מכבי צור-שלום
  • -
  • מ.ס. טירה
  • 12:00
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • -
  • הפועל מגדל-העמק
  • 12:30
  • הפועל הרצליה
  • -
  • הפועל בני פרדיס
  • 13:00
  • הפועל בועיינה
  • -
  • עירוני טבריה
  • 13:00
  • הפועל כפר-קנא
  • -
  • מכבי טמרה
  • 13:00
  • הפועל כאוכב
  • -
  • מכבי בני ריינה
  • 13:30

ליגה איטלקית שניה - מחזור 9

  • קייבו
  • -
  • לצ'ה
  • 22:00

ליגה א' דרום - מחזור 1

  • הפועל בקעת הירדן
  • -
  • מ.ס. עירוני כסייפה
  • 12:00
  • מ.ס. דימונה
  • -
  • בני לוד
  • 12:00
  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • -
  • מכבי שעריים
  • 12:15
  • שמשון כפר קאסם
  • -
  • הפועל אזור
  • 12:30
  • הכח עמידר ר"ג
  • -
  • מכבי קביליו יפו
  • 12:30
  • הפועל אשקלון
  • -
  • מ.כ. מכבי אשדוד
  • 12:45
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • -
  • מכבי יבנה
  • 12:45
  • מ.כ אור יהודה
  • -
  • מכבי הרצליה
  • 13:00

אנגליה - ליגת משנה - מחזור 14

  • ברנטפורד
  • -
  • ק.פ.ר
  • 21:45

ספרד ליגה שניה - מחזור 15

  • אלקורקון
  • -
  • ג'ירונה
  • 20:00
  • מלאגה
  • -
  • לוגו
  • 22:00

גרמניה ליגה שניה - מחזור 9

  • דרמשטאט
  • -
  • איינטרכט בראונשווייג
  • 19:30
  • סט. פאולי
  • -
  • אוסנברוק
  • 19:30

גביע איטלקי - שלב 16 האחרונות

  • טורינו
  • -
  • וירטוס אנטליה
  • טרם החל