לוח תוצאות

ללוח המלא »

ליגת העל מחזור - 3

  • בני סכנין
  • -
  • הפועל ב"ש
  • 17:45
  • הפועל נוף הגליל
  • -
  • מ.ס אשדוד
  • 19:00
  • מכבי פ"ת
  • -
  • הפועל ת"א
  • 20:00
  • מכבי ת"א
  • -
  • מכבי חיפה
  • 20:30

ליגה ספרדית מחזור - 5

  • ראיו וייקאנו
  • -
  • חטאפה
  • 15:00
  • אתלטיקו מדריד
  • -
  • אתלטיק בילבאו
  • 17:15
  • אלצ'ה
  • -
  • לבאנטה
  • 19:30
  • אלאבס
  • -
  • אוססונה
  • 22:00

ליגה איטלקית מחזור - 4

  • גנואה
  • -
  • פיורנטינה
  • 16:00
  • אינטר
  • -
  • בולוניה
  • 19:00
  • סלרניטנה
  • -
  • אטאלנטה
  • 21:45

ליגה אנגלית מחזור - 5

  • וולבס
  • -
  • ברנטפורד
  • 14:30
  • ברנלי
  • -
  • ארסנל
  • 17:00
  • ליברפול
  • -
  • קריסטל פאלאס
  • 17:00
  • מנצ'סטר סיטי
  • -
  • סאות'המפטון
  • 17:00
  • נוריץ'
  • -
  • ווטפורד
  • 17:00
  • אסטון וילה
  • -
  • אברטון
  • 19:30

ליגה צרפתית מחזור - 6

  • לאנס
  • -
  • ליל
  • 18:00
  • סנט אטיין
  • -
  • בורדו
  • 22:00

ליגה גרמנית מחזור - 5

  • באיירן מינכן
  • -
  • בוכום
  • 16:30
  • מיינץ
  • -
  • פרייבורג
  • 16:30
  • אוגסבורג
  • -
  • בורוסיה מנשנגלדבאך
  • 16:30
  • ארמיניה בילפלד
  • -
  • הופנהיים
  • 16:30
  • פ.צ. קלן
  • -
  • לייפציג
  • 19:30

ליגה הולנדית מחזור - 5

  • הירנביין
  • -
  • פורטונה סיטארד
  • 17:30
  • ווילם II
  • -
  • כרונינגן
  • 19:45
  • אייאקס
  • -
  • קמבור
  • 21:00
  • אוטרכט
  • -
  • ואלווייק
  • 22:00

ליגה בלגית מחזור - 8

  • אוסטנד
  • -
  • בירשחוט
  • 17:15
  • מכלן
  • -
  • לובן
  • 19:30
  • אוניון סט. גיליוס
  • -
  • זולטה וורחם
  • 19:30
  • שרלרואה
  • -
  • קלאב ברוז'
  • 21:45

ליגה סקוטית מחזור - 6

  • אברדין
  • -
  • סט. ג'ונסטון
  • 17:00
  • היברניאן
  • -
  • סט. מירן
  • 17:00
  • רוס קאונטי
  • -
  • הארטס
  • 17:00

ליגה אוסטרית מחזור - 8

  • אדמירה ווקר
  • -
  • הארטברג
  • 18:00
  • אוסטריה וינה
  • -
  • אלטאך
  • 18:00
  • ריד
  • -
  • וולפסברגר
  • 18:00

ליגה טורקית מחזור - 5

  • סיבאספור
  • -
  • גאזישיר גאזיינטפ
  • 13:30
  • קסימפשה
  • -
  • טרבזונספור
  • 16:00
  • אנטליהספור
  • -
  • בשיקטאש
  • 19:00
  • אדאנה דמירספור
  • -
  • ריזספור
  • 19:00

ליגה פורטוגלית מחזור - 6

  • פמליקאו
  • -
  • מאריטימו
  • 17:30
  • בלננשש
  • -
  • ג'יל ויסנטה
  • 20:00
  • ארוקה
  • -
  • גימראייש
  • 22:30

ליגת העל לנוער מחזור - 4

  • הפועל כפ"ס
  • -
  • הפועל ראשל"צ
  • 11:00
  • בית"ר ירושלים
  • -
  • מ.ס. אשדוד
  • 11:00
  • עירוני נשר
  • -
  • הפועל ר"ג
  • 11:00
  • מכבי נתניה
  • -
  • מכבי ת"א
  • 16:00
  • סקציה נס ציונה
  • -
  • הפועל ב"ש
  • 16:00
  • מכבי פ"ת
  • -
  • הפועל רעננה
  • 16:30
  • הפועל חדרה
  • -
  • מכבי חיפה
  • 16:30
  • הפועל ת"א
  • -
  • בני יהודה
  • 16:45
  • עירוני ק"ש
  • -
  • בני סכנין
  • 16:45

ליגה קפריסאית מחזור - 3

  • פאפוס
  • -
  • א.א.ק. לרנקה
  • 18:00
  • אולימפיאקוס ניקוסיה
  • -
  • א.א.ל לימסול
  • 20:00

ליגה רוסית מחזור - 8

  • דינמו אופה
  • -
  • חימקי
  • 14:00
  • קריליה סובייטוב
  • -
  • רוסטוב
  • 16:30
  • אחמט גרוזני
  • -
  • קרסנודאר
  • 19:00

ליגה פולנית מחזור - 8

  • ויסלה פלוק
  • -
  • יגילוניה ביאלישטוק
  • 13:30
  • פוגון סזצין
  • -
  • קרקוביה קראקוב
  • 16:00
  • רדומיאק ראדום
  • -
  • שלאסק וורוצלאב
  • 18:30
  • לכיה גדנסק
  • -
  • פיאסט גליביצה
  • 21:00

ליגות נמוכות א' מחזור 2

  • הפועל בני זלפה
  • -
  • הפועל ב.א.גרבייה
  • 16:00
  • מכבי טמרה
  • -
  • מ.ס. צעירי כפר קנא
  • 20:30

אנגליה - ליגת משנה מחזור - 8

  • האל סיטי
  • -
  • שפילד יונייטד
  • 14:30
  • ברנסלי
  • -
  • בלקבורן
  • 17:00
  • קרדיף סיטי
  • -
  • בורנמות'
  • 17:00
  • דרבי קאונטי
  • -
  • סטוק סיטי
  • 17:00
  • פולהאם
  • -
  • רדינג
  • 17:00
  • האדרספילד
  • -
  • נוטינגהאם פורסט
  • 17:00
  • לוטון
  • -
  • סוונסי
  • 17:00
  • מידלסברו
  • -
  • בלקפול
  • 17:00
  • מילוול
  • -
  • קובנטרי
  • 17:00
  • פטרבורו
  • -
  • בירמינגהאם
  • 17:00
  • פרסטון
  • -
  • ווסט ברומיץ'
  • 17:00
  • ק.פ.ר
  • -
  • בריסטול סיטי
  • 17:00

ספרד ליגה שניה מחזור - 6

  • איביזה
  • -
  • אוביידו
  • 17:00
  • לגאנס
  • -
  • אמורבייטה
  • 19:15
  • סראגוסה
  • -
  • ריאל סוסיאדד ב'
  • 19:15
  • ג'ירונה
  • -
  • ויאדוליד
  • 21:30
  • קרטחנה
  • -
  • לוגו
  • 22:00

ליגה איטלקית שניה מחזור - 4

  • אסקולי
  • -
  • בנוונטו
  • 15:00
  • לצ'ה
  • -
  • אלסנדריה
  • 15:00
  • מונזה
  • -
  • טרנאנה
  • 15:00
  • פרוג`ה
  • -
  • קוסנצה
  • 15:00
  • רג'ינה
  • -
  • ספאל
  • 15:00
  • ויצ'נזה
  • -
  • פיזה
  • 17:15
  • צ'יטאדלה
  • -
  • פורדנונה
  • 19:30

גרמניה ליגה שניה מחזור - 7

  • פורטונה דיסלדורף
  • -
  • רגנסבורג
  • 14:30
  • הולסטיין קיל
  • -
  • האנובר 96
  • 14:30
  • סנדהאוסן
  • -
  • היידנהיים
  • 14:30
  • ורדר ברמן
  • -
  • המבורג
  • 21:30

צרפת ליגה שניה מחזור - 8

  • סושו
  • -
  • פ.צ. פאריס
  • 16:00
  • טולוז
  • -
  • גרנובל
  • 16:00
  • באסטיה
  • -
  • קון
  • 20:00
  • דיז'ון
  • -
  • דנקרק
  • 20:00
  • נאנסי
  • -
  • לה האבר
  • 20:00
  • נים
  • -
  • אמיין
  • 20:00
  • ניור
  • -
  • גנגאן
  • 20:00
  • פו
  • -
  • ולנסיאן
  • 20:00
  • קוובילי
  • -
  • אוקזר
  • 20:00
  • רודז
  • -
  • אז'קסיו
  • 20:00

ליגה ספרדית סל מחזור - 1

  • בראוגן
  • -
  • טנריפה
  • 19:00
  • חובנטוד בדאלונה
  • -
  • בילבאו באסקט
  • 19:00
  • בטיס
  • -
  • אנדורה
  • 21:45
  • ולנסיה
  • -
  • באסקוניה
  • 21:45